0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار حکم پاسور انفجار۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Japan J League
Kashima Antlers
۳
۳
Cerezo Osaka
Finished
۱۴:۳۰
Yokohama F Marinos
۳
۰
Sanfrecce Hiroshima
Finished
۱۴:۳۰
Urawa Red Diamonds
۲
۲
Kyoto Purple Sanga
inprogress
۱۵:۰۰
Shonan Bellmare
۱
۰
Gamba Osaka
Finished
۱۴:۳۰
Vissel Kobe
۲
۱
Shimizu S-pulse
Finished
۱۴:۳۰
Jubilo Iwata
۰
۱
Avispa Fukuoka
Finished
۱۴:۳۰
Kashiwa Reysol
۰
۱
Nagoya Grampus Eight
Finished
۱۴:۳۰
FC Tokyo
۳
۰
Consadole Sapporo
Finished
۱۴:۳۰
  Republic of Korea K-League 1
FC Seoul
۰
۱
Jeonbuk Hyundai Motors FC
inprogress
۱۵:۰۰
Incheon United FC
۰
۱
Suwon City
Finished
۱۴:۳۰
Suwon Samsung Bluewings
۱
۱
Daegu FC
Finished
۱۴:۳۰
  South America Copa Sudamericana
Internacional RS
۴
۱
Colo Colo
Finished
۰۵:۰۰
Union Santa Fe
۱
۲
Club Nacional de Montevideo
Finished
۰۲:۴۵
  Brazil Serie B
Ituano SP
۱
۱
Cruzeiro MG
Finished
۰۲:۳۰
Chapecoense SC
۰
۳
Londrina EC
Finished
۰۲:۳۰
Operario PR
۲
۳
CRB Clube de Regatas Brasil
Finished
۰۵:۰۰
  Japan J2 League
Grulla Morioka
۰
۱
F.C. Ryukyu
Finished
۱۳:۳۰
V-Varen Nagasaki
۱
۱
Montedio Yamagata
Finished
۱۴:۳۰
Yokohama FC
۱
۱
Blaublitz Akita
Finished
۱۴:۳۰
Vegalta Sendai
۳
۰
Ventforet Kofu
Finished
۱۴:۳۰
Tochigi SC
۰
۱
Tokyo Verdy 1969
Finished
۱۴:۳۰
Fagiano Okayama
۴
۲
Omiya Ardija
Finished
۱۴:۳۰
Machida Zelvia
۲
۳
Mito HollyHock
Finished
۱۴:۳۰
Roasso Kumamoto
۱
۱
Tokushima Vortis
Finished
۱۴:۳۰
Zweigen Kanazawa
۲
۱
ThespaKusatsu Gunma
Finished
۱۴:۳۰
Renofa Yamaguchi
۰
۰
Oita Trinita
Finished
۱۴:۳۰
Albirex Niigata
۱
۲
Jef United Ichihara Chiba
Finished
۱۴:۳۰
  Ecuador Copa Ecuador
Delfin
۲
۰
Gualaceo SC
Finished
۰۱:۳۰
  Ecuador Liga Pro Serie B
El Nacional Quito
۲
۰
CA Santo Domingo
Finished
۰۴:۳۰
  Mexico Liga de Expansion
Cancun FC
۰
۱
Raya2 Expansion
Finished
۰۴:۳۵
Atletico Morelia
۲
۰
Coyotes de Tlaxcala
Finished
۰۲:۳۰
Dorados
۱
۲
Cimarrones de Sonora
Finished
۰۶:۳۵
  North and Central America CONCACAF Championship Women
Costa Rica (W)
۳
۰
Panama (W)
Finished
۰۳:۳۰
Canada (W)
۶
۰
Trinidad & Tobago (W)
Finished
۰۶:۳۰
  Africa Africa Cup of Nations Women
Uganda (W)
۱
۳
Morocco (W)
Finished
۰۰:۳۰
  Republic of Korea K-League 2
FC Anyang
۱
۱
Chungnam Asan
inprogress
۱۵:۰۰
Busan I. Park
۰
۳
Gimpo Citizen
inprogress
۱۵:۰۰
Jeonnam Dragons
۱
۱
Gyeongnam FC
Finished
۱۴:۳۰
  Mauritania Mauritania Cup
AS Armee
۲
۴
FC Nouadhibou ASJN
Finished
۰۰:۳۰
  United States USL League One
Northern Colorado Hailstorm FC
۱
۲
Forward Madison FC
Finished
۰۵:۳۰
  China League 2
Inner Mongolia
۰
۰
Jiangxi Dark Horse Junior FC
Finished
۱۲:۰۰
Shangyu Pterosaur
۲
۴
Dandong Tengyue
Finished
۱۲:۰۰
Nantong Haimen Codion
۲
۰
Hunan Xiangtao
Finished
۱۲:۰۰
Zhuhai Qinao
۰
۲
Dongguan Guanlian
Finished
۱۲:۰۰
Hubei Istar F.C.
۰
۱
Yanbian Longding
inprogress
۱۶:۰۰
  World Friendly Club Matches
FC Farul Constanta
۱
۲
SC FC Petrolul Ploiesti
Finished
۱۲:۰۰
FC Buzau
۰
۲
FC Unirea 2004 Slobozia
Finished
۱۲:۳۰
Gyori ETO FC
۲
۱
FK Samorin
Finished
۱۲:۳۰
Budapest Vasas SC
۱
۰
KFC Komarno
Finished
۱۳:۰۰
MTK Budapest
۳
۰
III Keruleti Tue Upe
Finished
۱۳:۳۰
Zalaegerszegi TE
۲
۳
Slask Wroclaw
Finished
۱۳:۳۰
Prostejov
۱
۰
Znojmo
Finished
۱۲:۴۵
FC Slovan Liberec
۱
۱
AC Dukla Praha
Finished
۱۳:۳۰
SK Sigma Olomouc
۳
۰
FC Vysocina Jihlava
Finished
۱۳:۳۰
SK Slovan Varnsdorf
۱
۱
FK Viktoria Zizkov
Finished
۱۳:۳۰
Pogon Siedlce
۲
۵
Znicz Pruszkow
Finished
۱۳:۳۰
SFC Opava
۳
۰
GKS Jastrzebie
Finished
۱۳:۳۰
FK Mlada Boleslav
۴
۰
Pardubice
Finished
۱۳:۳۰
Saturn Ramenskoye
۲
۲
Znamya Truda OZ
Finished
۱۴:۳۰
AZ Reserves
۴
۰
Jong Sparta Rotterdam
inprogress
۱۵:۰۰
Bristol City FC
-
-
Cheltenham Town
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Iceland U19 League
Lettir U19
۵
۴
Throttur Reykjavik U19
Finished
۰۰:۰۰
  United States USL Women
Chicago Dutch Lions (W)
۰
۰
St. Louis Lions (W)
Finished
۰۴:۰۰
  China Super League
Zhejiang Lucheng Greentown
۲
۰
Dalian Aerbing Yifang FC
inprogress
۱۵:۰۰
Changchun Yatai
۱
۱
Shandong Luneng
inprogress
۱۶:۰۰
  Australia New South Wales Waratah Cup
Bonnyrigg White Eagles
۲
۳
Sydney United
Finished
۱۳:۳۰
  Kazakhstan 2nd League
FK Kyzylzhar II
۱
۱
FC Shakhtyor Karagandy Reserves
Finished
۱۴:۳۰
FC Ordabasy Shymkent Reserves
۱
۰
FK Kaspyi Aktau Reserves
inprogress
۱۶:۰۰
Okzhetpes Reserves
۱
۱
Zhetysu Taldykorgan Reserves
Finished
۱۴:۳۰
SD Family
۵
۳
Taraz Reserves
Finished
۱۴:۳۰
FC Arys
۱
۰
Akademiya Ontustyk Reserves
inprogress
۱۶:۳۰
Tobol Kostanay Reserves
۱
۲
Altay Reserves
Finished
۱۴:۳۰
FK Aksu Reserves
۰
۸
FC Jas-Sunkar
Finished
۱۴:۳۰
Jas Qyran
۰
۰
Khan Tengri FC
inprogress
۱۶:۳۰
  Bolivia LFPB
Royal Pari
۳
۲
Independiente Petrolero
Finished
۰۲:۴۵
Club Universitario de Sucre
۲
۰
Oriente Petrolero
Finished
۰۵:۰۰
  United States USL League Two
FC Weston
۳
۱
Tampa Bay United
Finished
۰۲:۳۰
Tampa Bay United
۰
۰
FC Weston
Interrupted
۰۲:۳۰
Flint City Bucks
۱
۳
Oakland County
Finished
۰۳:۳۰
  South America Copa Libertadores
Libertad Asuncion
۱
۱
Atletico Paranaense
Finished
۰۵:۰۰
Atletico Mineiro
۱
۰
Emelec Guayaquil
Finished
۰۲:۴۵
Boca Juniors
۰
۱
Corinthians Paulista
Finished
۰۵:۰۰
  Australia Queensland Premier League
Rochedale Rovers
۰
۰
Mitchelton FC
Finished
۱۴:۰۰
  Kenya Super League
Muranga Seal
۰
۱
Kisumu All Stars
inprogress
۱۶:۳۰
Coastal Heroes
۲
۲
Administration Police Bomet
inprogress
۱۶:۳۰
Gusii FC
۰
۰
Mully Children Family
inprogress
۱۶:۳۰
  Lithuania II Lyga
FK Utenis Utena
۱
۱
Fortuna Kaunas
Finished
۱۳:۳۰
FK Silute
۲
۰
FK Jonava II
inprogress
۱۵:۳۰
  Malaysia U19 Cup
Petaling Jaya City U19
۲
۱
Sarawak U19
Finished
۱۳:۱۵
Kuching FA U19
۱
۰
Sabah U19
Finished
۱۲:۴۵
Melaka United U19
۱
۲
UITM U19
Finished
۱۳:۱۵
Johor Darul Takzim U19
۰
۲
Selangor FA U19
Finished
۱۳:۱۵
PDRM U19
۲
۲
Pahang U19
Finished
۱۳:۱۵
  India Shillong Premier League
Ryntih
۳
۰
Shillong Lajong FC
inprogress
۱۵:۰۰
  Australia NPL Queensland
Logan Lightning
۰
۰
Brisbane City
بازی شروع نشده است
۱۴:۰۰
Eastern Suburbs
۰
۰
Moreton Bay United
بازی شروع نشده است
۱۵:۰۰
  Brazil Campeonato Mineiro U20
Minas Boca U20
۰
۰
America MG U20
inprogress
۱۶:۳۰
  Maldives Dhivehi Premier League
Green Streets
۳
۰
Super United Sports
inprogress
۱۵:۳۰
  Australia Queensland Premier League 2
Magic United TFA
۰
۰
Samford Rangers FC
inprogress
۱۴:۲۰
  Asia AFF Championship Women
Thailand (W)
۲
۲
Australia U23 (W)
Finished
۱۲:۳۰
Indonesia (W)
۰
۰
Malaysia (W)
inprogress
۱۵:۳۰
Thailand (W)
۰
۱
Australia (W)
Cancelled
۱۲:۳۰
Thailand (W)
۲
۲
Australia (W)
Finished
۱۲:۳۰
Philippines (W)
۶
۰
Singapore (W)
inprogress
۱۵:۳۰
  Lithuania I Lyga
Marijampole City
۱
۱
BE1 NFA
Finished
۱۳:۳۰
DFK Dainava Alytus
۰
۰
FA Siauliai B
inprogress
۱۶:۳۰
FK Riteriai B
-
-
FK Babrungas Plunge
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Asia AFF U19 Championship
Philippines U19
۱
۳
Myanmar U19
Finished
۱۲:۳۰
Brunei U19
۰
۴
Vietnam U19
Finished
۱۴:۳۰
  Australia NPL Northern New South Wales
Maitland
۰
۰
Edgeworth Eagles
Finished
۱۲:۳۰
Weston Workers
۰
۰
Cooks Hill United
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
Lambton Jaffas FC
-
-
Charlestown Azzurri
Abandoned
۱۳:۳۰
  Brazil Mineiro 2
Varginha EC
۳
۲
Ipatinga
Finished
۰۲:۳۰
  Australia Queensland Premier League U23
Eastern Suburbs U23
۰
۰
Moreton Bay Utd U23
inprogress
۱۳:۰۰
  Australia Northern NSW Division 1
Wallsend FC
۳
۴
Kahibah FC
Finished
۱۴:۳۰
  Bhutan Premier League
Gelsar FC
۰
۰
BFF Academy U19
inprogress
۱۴:۳۰
  Africa COSAFA Cup, Group B
Mauritius
۰
۱
Eswatini
inprogress
۱۶:۳۰
  World U19 International Friendlies Women
Lithuania U19 (W)
۰
۰
Estonia U19 (W)
inprogress
۱۶:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید